Praca sekretariatu
Do czasu zakończenia rekrutacji do oddziałów przedszkolnych sekretariat czynny będzie do godziny 17:00 dwa dni w tygodniu. W tygodniu bierzącym do czasu zakończenia składania wniosów czynny będzie dnia 5.03 oraz 7.03.2019. O dalszych etapach rekrutacji i pracy sekretariatu w tym czasie będziemy informować Państwa na bieżąco.
Rekrutacja godziny pracy sekretariatu
Do czasu zakończenia rekrutacji do oddziałów przedszkolnych sekretariat czynny będzie do godziny 17:00 dwa dni w tygodniu. W tygodniu bierzącym do czasu zakończenia składania wniosów czynny będzie dnia 5.03 oraz 7.03.2019. O dalszych etapach rekrutacji i pracy sekretariatu w tym czasie będziemy informować Państwa na bierząco.
Rekrutacja
Do czasu zakończenia rekrutacji do oddziałów Przedszkolych sekretariat dwa dni w tygdniu czynny będzie do godziny 17:00. Do czasu zakończenia składania wniosów do przedszkoli pierwszego wyboru tj do 8 marca nastąpi to 5.03 (tj. wtorek) oraz 7.03 (tj. czwartek). O dalszych etapach rekrutacji i pracy sekretariatu w tym czasie będziemy informować na bierząco.
Praca woźna
Przedszkoe nr 390 w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko woźna, 0,75 etatu. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.
Praca - woźna
Przedszkole nr 390 w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko woźna, 0,75 etatu. Zapraszamy do kontaktu zainteresowane osoby.
O Przedszkolu nr 390 w Warszawie
Schola po grecku to miejsce wypoczynku i zabawy, warto więc propagować tą dobrą ideę na terenie przedszkola łącząc ją z zasadami pedagogiki, opartej na ufności dziecka we własne siły. Przedszkole jest nie tylko elementem systemu oświaty, ale także elementem środowiska społecznego. Jest instytucją polecającą usługi edukacyjne, których najważniejszymi odbiorcami są dzieci i ich rodzice. Największymi sprzymierzeńcami w tworzeniu pozytywnego wizerunku przedszkola są rodzice. To właśnie oni pomagają tworzyć właściwe warunki do zaspokajania potrzeb edukacyjnych dzieci. Zdaję sobie sprawę, że tworzenie pozytywnego wizerunku uzależnione jest od solidnych podstaw, a jednym z filarów promocji w środowisku jest systematyczna, rzetelna i aktywna współpraca z rodzicami oparta na zrozumieniu i zaufaniu, a także kierowanie się zasadą, że to my jesteśmy dla dzieci, a nie one dla nas. Wyznacznikiem oraz motywacją do wspólnych działań jest opinia rodziców, którzy doceniają wysiłek nauczycieli, widzą zmiany nie tylko w otoczeniu placówki, ale także w rozwoju ich dzieci.