wróć

Harmonogram uroczystości

Harmonogram uroczystości

KALENDARZ PRZEDSZKOLNY  

Rok szkolny 2018/2019

 

24  wrzesień 2018r.  godz. 9.30 - koncert muzyczny pt: „ Złote przeboje fasolek

27  wrzesień 2018r. godz. 9.00  –  zabawy badawcze  gr  I, II, III, IV, V, VI

1 październik 2018r. godz. 9.30koncert muzyczny

10 październik 2018r. godz. 9.30 – spotkanie  z weterynarzem

14 październik 2018r. godz. 10:00 - Powstanie Listopadowe

22 październik 2018r. godz 9.00 -  zabawy badawcze gr  I, II, III, IV, V, VI

24 październik 2018r. godz. 8.00wycieczka do Powsina grupa II, IV

24  październik  2018r.    - Pasowanie na Przedszkolaka

                                             gr. I – godz. 15:00

                                             gr. II – godz. 15:30

5 listopad 2018r. godz. 9.30 – koncert muzyczny

16 listopad 2018r.  godz. 14.00 - koncert muzyczny „ Gdzie Polska tam moje serce”

28 listopad 2018r. godz.9.30 – teatrzyk kukiełkowy pt: „ Jaś i Małgosia”

3 grudzień 2018r. godz 9.30 koncert muzyczny

4 grudzień 2018r. -  wycieczka do teatru grupa V, VI

5 grudzień 2018r. godz. 9.30 – teatrzyk „Przygody Technoludka”

18 grudnia 2018r.  godz 10:00 – Spotkanie z  Mikołajem

19 grudzień 2018r.  godz. 9.30 -  warsztaty kreatywne pt: „  Wianki świąteczne”

7 styczeń 2019r. godz.9.30 – koncert muzyczny

11  styczeń 2019r . godz. 9.30 -  warsztaty pszczelarskie „ Woskowe świeczki”

17 styczeń 2019r. godz. 10:00 - Rycerz Polski

31 styczeń 2019r. godz 9.00 zabawy badawcze gr  I, II, III, IV ,V ,VI

21  styczeń 2019r. – Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

                                     gr. I  godz. 9.30

                                     gr. III godz. 10.00

                                     gr. II godz. 10.30

22 styczeń 2019r. – Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

                                     gr. IV godz. 13.00

                                     gr. V godz.   13.30

                                     gr. VI  godz.  14.00

4 luty 2019r. godz. 9.30 - koncert muzyczny

5 luty 2019r. godz. 10:00 - Tańce Narodowe 

14 luty 2019r.  -   Bal Karnawałowy    

                                  gr. I, II ,III   godz. 9.30 – 10.30  

                                  gr. IV ,V ,VI   godz. 10.50 – 11.50 

4 marzec 2019r.  godz. 9.30 – koncert muzyczny

13 marzec 2019r. godz. 10:00 - Rzymianie

10 kwiecień 2019r. godz. 8.00 – wycieczka do Powsina grupa I, III

1 kwiecień 2019r. godz. 9.30 – koncert muzyczny

15 kwiecień 2019r. godz. 9.30 – spotkanie z weterynarzem                        

29 kwiecień 2019r. godz. 9.00 -  zabawy badawcze gr  I, II, III, IV, V, VI       

6 maj 2019r. godz. 9.30 – koncert muzyczny

16 maj 2019r.  godz. 9.30 – warsztaty kreatywne „ Eko – torby”   

20 maj 2019r. godz. 9.30spotkanie z weterynarzem

23 maj 2019r.Uroczystość z okazji dnia Mamy i Taty

                                     gr. I  godz. 15.00

                                     gr. III godz. 15.30

                                     gr. II godz. 16.00

24 maj 2019r. – Uroczystość z okazji dnia Mamy i Taty

                                     gr. IV  godz. 15.00

                                     gr. V godz. 15.30

                                     gr. VI godz. 16.00

3  czerwiec 2019r. godz 9.30 -  koncert muzyczny  

24 czerwiec 2019r.  godz 9.00 - zabawy badawcze gr  I ,II ,III, IV, V, VI