wróć

Ogłoszenia

Piknik sportowo-rekreacyjny
Piknik sportowo-rekreacyjny z Bemowem Przez Świat
więcej...
Informacja o wydarzeniach-Bemowskie Centrum Kultury
Zapisy oraz szczegóły wydarzenia: https://bemowskie.pl/wydarzenie/wieczor-z-markiem-dutkiewiczem/
więcej...
WARSZTATY „SZKOŁA DLA RODZICÓW”
Ośrodek Pomocy Społecznej dla Dzielnicy Bemowo przy ul. Rozłogi 10 informuje, że obecnie trwa rekrutacja na warsztaty „Szkoła dla Rodziców”. Więcej informacji w załączniku.
więcej...
Bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i opiekunów oraz nauczycieli
Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
więcej...
Informacja o szczepieniu przeciw Covid-19
Informacja o możliwości zaszczepienia przeciew Covid-19 dorosłych oraz dzieci od 12 lat ( punkt szczepień - parking przed UD Bemowo)
więcej...
Zajęcia adaptacyjne 2021
Serdecznie zapraszamy na ZAJĘCIA ADAPTACYJNE dla nowoprzyjętych trzylatków,
więcej...
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
Informacja GUS:
więcej...
Projekt "Kocham Warszawę - łapię deszczówkę"
Nasze przedszkole zostało wytypowane do udziału w projekcie " Kocham Warszawę - łapię deszczówkę".
więcej...
KOMUNIKAT PRASOWY, 14 maja 2021 r. dotyczący przypadków wścieklizny u lisów
Kolejne przypadki wścieklizny u lisów wolno żyjących na terenie województwa mazowieckiego
więcej...
Konkurs Fotograficzny "Bemowo na czterech łapach"
 Konkurs Fotograficzny "Bemowo na czterech łapach"...  
więcej...
Narodowy Spis Powszechny
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021r.
więcej...
Konkurs "Wielkanocny stół" rozstrzygnięty!
W dniu 09.04.2021 został rozstrzygnięty konkurs " Wielkanocny stół". Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i udział w naszym konkursie. Praca Mai z przedszkola 336 Praca Aleksandra z przedszkola 222 Praca Moniki z przedszkola 75 zajęły I miejsce. Serdecznie gratulujemy!!
więcej...
COVID- 19!PILNE!! 25.03.2021
ZAWIESZENIE ZAJĘĆ Z POWODU COVID-19!
więcej...
Konkurs plastyczno-technicznym „Wiosenna Marzanna"
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-technicznym „Wiosenna Marzanna".    
więcej...
DZIELNICOWY KONKURS WIELKANOCNY!
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w dzielnicowym  konkursie plastyczno-technicznym „Wielkanocny stół” do którego zapraszamy wszystkie  przedszkola z Bemowa.  
więcej...
Koncert online Krzysztofa Zalewskiego!
  W niedzielę, 7 marca br., o godz. 18:00 zapraszamy na koncert online Krzysztofa Zalewskiego z okazji Dnia Kobiet! - profil na Facebooku https://www.facebook.com/events/746528836292765/ oraz kanale YouTube https://www.youtube.com/user/DzielnicaBemowo   więcej informacji https://www.bemowo.waw.pl/aktualnosc/koncert-krzysztofa-zalewskiego-z-okazji-dnia-kobiet/   „Wszystko będzie dobrze” to nowy singiel Krzysztofa Zalewskiego, który promuje jego ostatni album „Zabawa”. Nowa płyta Zalewskiego to zbiór tanecznych, a jednocześnie nieco mrocznych utworów, które dopełniają życiowe i dojrzałe teksty 35-letniego mężczyzny. Jego piosenki od zawsze doceniane są nie tylko za znakomite aranżacje i organiczne brzmienie, ale również za poruszający i szczery przekaz. Każdy ze słuchaczy jest w stanie odnaleźć w nich cząstkę siebie. Najnowsze utwory wokalisty skłaniają do refleksji i nawiązują do rzeczywistości, w której przyszło nam dziś żyć. Zalewski ma dla nas jednak piękny, prosty przekaz – „Wszystko będzie dobrze”! Z tym przesłaniem artysta podczas koncertu przekaże nam mnóstwo pozytywnych wibracji i niezapomnianych wrażeń estetycznych. Krzysztofowi Zalewskiemu muzyka towarzyszyła niemal od zawsze, już od dziecka uczył się grać na fortepianie i perkusji. Jest to człowiek wielu talentów – piekielnie zdolny wokalista, wrażliwy autor tekstów i kompozytor, multiinstrumentalista. Artysta ma również znakomity kontakt z publicznością, a scena to jego całe życie. Serdecznie zapraszamy!
więcej...
Uniwersytet dla Rodziców zmiana siedziby
Szanowni Państwo Informujemy, iż Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Uniwersytet dla Rodziców" w Warszawie ul. Raszyńska 8/10  
więcej...