Rekord dla Niepodległej
Nasza placówka bierze udział w akcji „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej wspólnie przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. Celem „Rekordu dla Niepodległej” jest wspólne zaśpiewanie 4-zwrotkowego hymnu narodowego przez uczniów i nauczycieli przedszkoli, szkół w kraju i za granicą w piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11.
Pasowanie na Przedszkolaka.
24  październik  2018r.  w Przedszkolu odbędzie się Pasowanie na Przedszkolaka dzieci w godz. :   gr. I – godz. 15:00  gr. II – godz. 15:30
Oferty na dostarczanie produktów spożywczych
Publiczne Przedszkole nr 390 w Warszawie zaprasza do składania ofert na dostarczanie produktów spożywczych do Przedszkola zgodnych z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26.08.2016r.   Oferty należy składać do 22 listopada 2017r. w godzinach pracy placówki.