Warszawskie Święto Drzewa - finał akcji

Po raz kolejny akcja „Warszawskie Święto Drzewa – Milion drzew dla Warszawy” spotkała się z zainteresowaniem warszawskich przedszkoli i szkół wpisując się w kalendarz jesiennej edukacji o drzewach i przyrodzie miasta. Do 5 edycji akcji przyłączyło się 120 placówek w tym grupa PANTERKI z naszego przedszkola, posadzono 3200 drzew i zorganizowano wiele ciekawych zajęć, gier, zabaw, konkursów i wycieczek.

Miło nam poinformować, iż zostaliśmy LAUREATAMI 5 akcji „Warszawskie Święto Drzewa – Milion drzew dla Warszawy”

Gratulujemy pani Agnieszce Pyffel i Alinie Frączyk oraz dzieciom i rodzicom z grupy PANTERKI za otrzymanie tytułu NAJLEPSZA INICJATYWA za realizację dziesięciodniowego  cyklu ciekawych zajęć, konkursu plastyczno-literackiego dla dzieci i rodziców oraz ćwiczenie ciszy w przyrodzie.